Kurumsal 

Mutlu Yarınlar İçin İyi Bir Başlangıç

Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda
  • 2019-06-18

Bizler Minik Yıldızlar Eğitim Kurumu olarak sadece bugünü değil geleceği düşünerek o zamana yönelik planlamalar yapıyor ve program felsefemizi de bu amaçla şekillendirip geliştiriyoruz.

Detay
Minik Yıldızlar Kreş Gündüz Bakımevi
Neden Biz?

Minik Yıldızlar Okulu’nda Çoklu Zeka Kuramı, High Scope, Montessori Eğitim sistemlerini örnek alarak öğrenen merkezli eğitim ortamları hazırlıyoruz. Eğitimci bakış açımız ile geçmişten gelen bilgi, birikim ve deneyimlerimizi 21. yüzyılın yenilikçi anlayışıyla birleştirerek okul öncesi eğitim kalitesini her geçen gün yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Detay
Okulumuz
Okulumuz

Biz MİNİK YILDIZLAR olarak çocuklarımızı beceri ve yaratıcılıklarını özgürce sergileyebilecekleri sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda, kendine güvenen sorumluluklarını taşıyabilen, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı ve ilkeli bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. 

Detay
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
  • 2020-03-20

Bizimle çalışmak İster misiniz?

 

Detay
Covid 19 Yönergesi
Covid 19 Yönergesi

COVİD 19 YÖNERGESİ

Minik Yıldızlar ailesi olarak sağlıklı ve güvenli bir okul öncesi deneyimi yaşayacağımız çevremizi oluşturmak için elimizden gelen bütün gayreti titizlikle uygulayacağımızı beyan ederiz.
Kurumumuz pandemi öncesinde hassasiyetle yürüttüğü temizlik ve hijyen uygulamalarını yetki kurumlardan gelecek yeni bilgilerle güncellenerek aynı titizlikle çalışmaya devam edecektir.
Yönergenin uygulanması kadar bu sürecin psikolojik etkileri ile ilgili prosedürleri içeren çalışmalarda devam etmektedir.

Detay