Hakkımızda

Bizler Minik Yıldızlar Eğitim Kurumu olarak sadece bugünü değil geleceği düşünerek o zamana yönelik planlamalar yapıyor ve program felsefemizi de bu amaçla şekillendirip geliştiriyoruz. Yarının dünyasını yönetecek bugünün çocuklarına, sorumluluğumuzun farkında olarak, öğrenmeyi öğretmek, özgüven duygularını geliştirmek, farklı zeka alanlarını tespit ederek bunları eğitimde bir araç olarak kullanmak ve toplum olarak ihtiyaç duyduğumuz İYİ İNSAN profiline ulaşmak için merkezinde “EĞİTİM” olan nitelikli bir okul öncesi eğitimi programı uyguluyoruz...
 
Verdiğimiz hizmette birincil önceliğimiz “Çocuklarımızı Sevgi ve Güven Dolu Bir Ortam İçinde, Sağlıklı, İyi Eğitim Almış Bireyler Olarak Yetiştirmek” tir.
HER ÇOCUK BİZİM İÇİN ÖZELDİR. Her çocuk farklı kişilik özelliklerine, ilgi – yetenek ve farklı öğrenim yapılarına sahiptir. 
Okulumuza gelen her çocuğun bireysel potansiyeline göre, öz güvenini kaybetmeden kendi hedeflerine ulaşabilmesi üzerine bir eğitim anlayışı ile hareket ediyoruz.
 
 
TEMEL AMACIMIZ
Çocuklarımızdaki varolan potansiyeli açığa çıkartmak ve geliştirmek. İnsana, çevreye ve öğrenmeye karşı olumlu bakış açısı kazandırmak, Araştırmacı, sorgulayıcı, yorumlayabilen, yaratıcılığı gelişmiş, Bilgiye anlam kazandırabilen, İlgi alanları ortaya çıkarılarak desteklenmiş, Üzerinde yaşadığımız dünyaya, çevresine ve doğaya duyarlı, Kendisiyle barışık kendine güvenen ve iletişim becerileri gelişmiş, Empati kurabilen, Kendini doğru ve rahat ifade edebilen sağlam kişilikli bireyler yetiştirmektir. Yaparak yaşayarak öğrenen, Sorun çözme yeteneği yüksek, Kendini doğru ve rahat ifade eden, Yaratıcı düşünebilen, İkinci bir dile karşı duyarlı ve bu dili kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektedir.

Öğrencilerimizin birey olarak farklılıklarının bilincinde, kendine güvenen, olayları farklı şekillerde değerlendirebilen, sorumluluk sahibi, kendisine, çevresine ve başkalarına değer veren, ilkeli ve hoşgörülü bir dünya insanı olarak yetişmelerini sağlamak gururumuz olacaktır Hedefimiz; öğrencilerimizin fiziksel, bilişsel, sosyal ve dil yönü gelişmiş, sorgulayan, araştıran, kendine güvenen,gelecekte suflör kullanmadan yaşayabilen bilinçli bireyler olarak yetiştirilmesidir.
 
Beceri ve yaratıcılıklarını özgürce sergileyebilecekleri sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda, kendine güvenen sorumluluklarını taşıyabilen, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı GELECEĞİN YILDIZLARINI yetiştirmeyi hedefliyoruz...