Etiketler 

Mutlu Yarınlar İçin İyi Bir Başlangıç

"" etiketli sayfalar

Covid 19 Yönergesi
Covid 19 Yönergesi

COVİD 19 YÖNERGESİ

Minik Yıldızlar ailesi olarak sağlıklı ve güvenli bir okul öncesi deneyimi yaşayacağımız çevremizi oluşturmak için elimizden gelen bütün gayreti titizlikle uygulayacağımızı beyan ederiz.
Kurumumuz pandemi öncesinde hassasiyetle yürüttüğü temizlik ve hijyen uygulamalarını yetki kurumlardan gelecek yeni bilgilerle güncellenerek aynı titizlikle çalışmaya devam edecektir.
Yönergenin uygulanması kadar bu sürecin psikolojik etkileri ile ilgili prosedürleri içeren çalışmalarda devam etmektedir.

Detay
Hijyen ve Sağlık
Minik Yıldızlar Kreş Gündüz Bakımevi
Neden Biz?

Minik Yıldızlar Okulu’nda Çoklu Zeka Kuramı, High Scope, Montessori Eğitim sistemlerini örnek alarak öğrenen merkezli eğitim ortamları hazırlıyoruz. Eğitimci bakış açımız ile geçmişten gelen bilgi, birikim ve deneyimlerimizi 21. yüzyılın yenilikçi anlayışıyla birleştirerek okul öncesi eğitim kalitesini her geçen gün yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Detay
Rehberlik Servisi
Rehberlik Servisi

Psiko-Sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimin izlenmesi, olumlu benlik ve kişilik gelişiminin desteklenmesini ve sosyal becerilerinin gelişmesini sağlar.

Detay
Zeka Oyunları Atölyesi
Zeka Oyunları Atölyesi

Akıl ve Zeka Oyunları Üretkenlik, düşünme becerileri, görsel algı, analiz becerisi, dikkat ve hayal gücü, matematiksel zeka gelişimi, refleks gelişimi ve farkındalık yeteneklerini geliştiren bütünleşik bir eğitim sistemidir.

Detay
Eğitim Sistemi
Eğitim Sistemi

Çoklu Zeka Kuramı, Montessori, High Scope Eğitim yaklaşımlarımız hakkında bilgi alın.

Detay
Erken Kodlama Atölyesi
Erken Kodlama Atölyesi

Çocuğunuz erken yaşta kodlama eğitimi alması için pek çok önemli neden bulunuyor. 

Detay
Okuma Yazma Hazırlık Eğitimi
Okuma Yazma Hazırlık Eğitimi

İlkokula hazırlık çalışmaları; çocukların okul öncesi eğitim kurumlarına devam ettiği süre boyunca sosyal ve duygusal, motor, bilişsel, dil ve öz bakım becerileri gibi bütün alanlarda eşit şekilde desteklendiği çalışmaların bir bütünüdür.

Detay
Matematik Atölyesi
Matematik Atölyesi

Çocuğun bilimsel düşünme, gözlem yapma, neden-sonuç ilişkisi kurma, problem çözme becerilerini desteklenmesi amaçlanır. Bu atölyeye diğer bir adıyla; “Okuma yazmaya hazırlık çalışması da denilebilir. 

Detay
Sanat Atölyesi
Sanat Atölyesi

Çocukların duygu dünyalarının gelişiminde sanatın büyük katkısı olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Sanat etkinlikleri çocuğun içindeki yaratıcılığı ortaya çıkaran en önemli çalışmalardır. 

Detay
İngilizce Dil Eğitimi
İngilizce Dil Eğitimi

Minik Yıldızlar Okulu'nada İngilizce ile ilk kez tanışan öğrenciler, yeni bir dil öğrendiklerini fark etmeden, ana dil etkinliklerine paralel eğlenceli, iletişime dayalı pek çok aktiviteyle eğitilirler.

Yabancı dil eğitimi gören çocukların düşünme becerileri tek dille öğrenim gören çocuklara oranla daha gelişmektedir Bu da yabancı dil bilen çocukların kavram geliştirme ve üst düzey becerileri kavrama konusunda tek dil bilen çocuklara göre üstün olmasını sağlamaktadır.

Detay
Okulumuz
Okulumuz

Biz MİNİK YILDIZLAR olarak çocuklarımızı beceri ve yaratıcılıklarını özgürce sergileyebilecekleri sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda, kendine güvenen sorumluluklarını taşıyabilen, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı ve ilkeli bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. 

Detay