Etiketler 

Mutlu Yarınlar İçin İyi Bir Başlangıç

"balıkesir" etiketli sayfalar

İngilizce Dil Eğitimi
İngilizce Dil Eğitimi

Minik Yıldızlar Okulu'nada İngilizce ile ilk kez tanışan öğrenciler, yeni bir dil öğrendiklerini fark etmeden, ana dil etkinliklerine paralel eğlenceli, iletişime dayalı pek çok aktiviteyle eğitilirler.

Yabancı dil eğitimi gören çocukların düşünme becerileri tek dille öğrenim gören çocuklara oranla daha gelişmektedir Bu da yabancı dil bilen çocukların kavram geliştirme ve üst düzey becerileri kavrama konusunda tek dil bilen çocuklara göre üstün olmasını sağlamaktadır.

Detay
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Bizler Minik Yıldızlar Eğitim Kurumu olarak sadece bugünü değil geleceği düşünerek o zamana yönelik planlamalar yapıyor ve program felsefemizi de bu amaçla şekillendirip geliştiriyoruz. Yarının dünyasını yönetecek bugünün çocuklarına, sorumluluğumuzun farkında olarak, öğrenmeyi öğretmek, özgüven duygularını geliştirmek, farklı zeka alanlarını tespit ederek bunları eğitimde bir araç olarak kullanmak ve toplum olarak ihtiyaç duyduğumuz İYİ İNSAN profiline ulaşmak için merkezinde “EĞİTİM” olan nitelikli bir okul öncesi eğitimi programı uyguluyoruz.

12 Kişilik Gruplarımız

Detay